Miłość jest sztuką (...) niczym malarstwo, które kreuje artyzm właściwymi sobie środkami." John Powell


hairarchitect

Moją miłością jest fryzjerstwo i związana z nim sztuka tworzenia ciekawych kompozycji z naturalnych elementów. Od najmłodszych lat fascynują mnie włosy oraz projekty terenów zieleni, dlatego postanowiłam połączyć obie pasje poprzez naukę fryzjerstwa w trakcie studiów Architektury Krajobrazu. Uczyłam się przez prawie rok w jednym z najlepszych salonów w Polsce. Pracowałam tam u boku m.in. Tomasza Shmidta, który jest znany z programu „Ostre cięcia" na kanale TTV.

W mojej fryzjerskiej twórczości bardzo istotna jest dla mnie geometria twarzy oraz struktura włosa. Każdą usługę traktuję jako osobny projekt. Wykonywana koloryzacja jest dla mnie autorskim obrazem, a każde strzyżenie mniej lub bardziej uporządkowaną artystycznie rzeźbą. Podczas pracy istotna jest dla mnie spójność kompozycji i odpowiednio zachowana proporcja, której efekt utrzymuje się na długo po wyjściu z salonu.

Staram się pokazać, że odpowiednio utworzona kompozycja kształtów, struktur oraz barw może stać się odzwierciedleniem osobowości i temperamentu, natomiast podczas sesji artystycznych wykreowanym przeciwieństwem.

Bardzo cenię naturalne produkty firmy Davines oraz długotrwały efekt po ich zastosowaniu. Moim zdaniem są najlepszymi i najbardziej naturalnymi produktami dostępnymi na rynku światowym. Podczas wykonywanych usług bardzo często pytaliście jakie produkty polecam i gdzie je można zakupić. Zapraszam do rozpoczęcia zakupów w moim sklepie!! U mnie znajdziecie tylko takie produkty jakie uważam za najlepsze!! Przydatne porady oraz odpowiedzi na często zadawane przez Was pytania dotyczące włosów znajdziecie na moim blogu! Serdecznie zapraszam :)))