Olejek roucou - dlaczego lepszy od innych?

Blog graficzny

Linię OI marki Davines wyróżnia wyjątkowy składnik jakim jest olejek roucou sprowadzony z lasów Amazonii. Znajduję się on w każdym produkcie z tej linii w większej, bądź mniejszej ilości. Wynalezienie przez markę Davines tego olejku oraz wprowadzenie go do produktów należy do jednego z ich największych sukcesów. Wypróbowałam wiele kosmetyków przeróżnych producentów na bazie olejków jednak żaden nie dawał tak spektakularnych efektów jak produkty z linii OI.

Zalety olejku roucou

W porównaniu do np. olejku arganowego, który moim zdaniem jest ostro przereklamowany olejek roucou:,

  • jest bardziej wydajny - przy codziennym  stosowaniu 135 ml produktu wystarcza na ponad pół roku,
  • nie pozostawia na dłoniach tłustego filmu i nie przetłuszcza włosów - nie ma obawy, że przesadzimy,
  • zapobiega puszeniu i wygładza włosy na co dzień,
  • chroni przed promieniami UV i wysoką temperaturą,
  • przyspiesza suszenie,
  • nadaje blasku i miękkości,
  • ułatwia rozczesywanie,
  • nie obciąża włosów od nasady,
  • po zastosowaniu możecie się spodziewać pytań: Czy byłyscie u fryzjera ? Co zrobiłaś z włosami ?!
  • zapach olejku roucou? - ja osobiście się zakochałam!  Można powiedzieć, że jest on uniwersalny. Nie można zakwalifikować jednoznacznie tego zapachu jako typowo męski czy damski. 

Nie jest to tylko moja ocena, ale również zebrane opinie od szczęśliwych posiadaczek produktów z linii OI. Głównie mleczka i olejku :))

Olejek OI OIL i mleczko OI - co wybrać?

Zarówno olejek OI OIL jak i mleczko OI, swoje niezwykłe właściwości zawdzięcza unikatowemu składnikowi jakim jest: olejek Roucou z lasów Amazonii. Posiada ponad 100-krotnie większą ilość karotenu od zawartości w marchewce i ma wyjątkowe właściwości restrukturyzujące włosy oraz stymulujące ich wzrost. Ponadto mocno ogranicza uszkadzanie komórek powodowane szkodliwym promieniowaniem UV. Wysoka zawartość kwasu elagowego w olejku, powoduje neutralizacje wolnych rodników i spowolnienie starzenia. Olejek otrzymywany jest z rośliny Annatto i specjalnie na potrzeby marki Davines jest sprowadzany z Amazonii.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI DO OLEJKU OI OIL MA MLECZKO OI. W TAKIM RAZIE NASUWA SIĘ PYTANIE: CO WYBRAĆ?

Olejek OI OIL polecam zarówno Paniom jak i Panom o bardziej zniszczonych włosach, przesuszonych, kręconych lub z tendencją do puszenia się. Ma właściwości nieco bardziej nawilżające i dociążające włos. Dlatego też idealnie sprawdzi się dla posiadaczek włosów porowatych, bardziej suchych, bądź przemęczonych zabiegami.


Sposób użycia na stronie: OLEJEK OI

Mleczko OI polecam osobom o włosach z mniejszymi problemami, w niewielkim stopniu zniszczonymi, raczej prostymi, bez problemów z nadmiernym puszeniem :)) Różni się od olejku tym, że ma bardziej lekką konsystencje.


Sposób użycia na stronie: MLECZKO OI

Ponadto w przypadku włosów silnie zniszczonych zabiegami, bądź gdy zechcecie by Wasze włosy zostały głęboko odżywione i nabrały większego blasku oraz miękkości polecam Wam wypróbować ampułkę OI LOTION w połączeniu z odżywką lub maską. Już po jednorazowym zastosowaniu widać spektakularne efekty. W przypadku silnie zniszczonych włosów zabiegami rozjaśniania polecam zastosować maskę Nounou (do włosów suchych i rozjaśnianych) wraz z ampułką.

I LOTION w połączeniu z odżywką lub maską

Szczegółowy opis maski na stronie: Maska Nounou.

AMPUŁKA OI LOTION

Sposób użycia na stronie: AMPUŁKA OI LOTION 

Efekty po jednorazowym zastosowaniu ampułki na włosach Olgi >>> FILMIK

Dla wytrwałych za przeczytanie moich wypocin: kod promocyjny 5% rabatu - na zakupy kosmetyków z marki Davines!!! - HUVMEI6P (ważny do 30 kwietnia) :)))

Pozdrawiam Kochani,

Sylwia Kalecka