Najlepsze kosmetyki do stylizacji włosów - co wybrać?

Blog graficzny

Objętość 

Wiele pań marzy o tym, by dodać swoim włosom objętości. Jak to zrobić? Sprawdź nasze propozycje

  • More Inside Volume Boosting Mousse marki DAVINES ‒ pianka nadaje  włosom trwałą objętość i sprężystość. Sprawia, że fryzura wygląda lekko i naturalnie
  • Liquid Spell -  Liquid spell to fluid wzmacniający i zwiększający objętość, który doskonale sprawdzi się w przypadku włosów zniszczonych, uwrażliwionych na skutek działania czynników środowiskowych lub działań mechanicznych, matowych, cienkich, pozbawionych energii. Kosmetyk wzmacnia i zamyka łuski włosów, dodaje im objętości, sprawia, że wyglądają pięknie i zdrowo. Fluid nie zawiera szkodliwych siarczanów i parabenów
  • Essential Haircare VOLU - mgiełka dodaje objętości włosom, nie obciąża ich, sprawia, że są miękkie, lekkie i pełne blasku.

Wygładzenie 

Puszące się włosy potrafią skutecznie wyprowadzić z równowagi. Z pewnością zgodzi się z nami wiele pań. Jak walczyć z  takim problemem? 

  • More Inside Oil non oil  ‒ olejek do układania włosów marki Davines to propozycja dla najbardziej wymagających pań. Olejek nie tylko zminimalizuje problem z puszeniem się włosów, ale też nawilży je.
  • More Inside Shine wax ‒ wystarczy nałożyć niewielką ilość wosku na suche włosy i wystylizować je w dowolny sposób. Wosk wygładzi włosy, nie obciąży ich i nada im blasku
  • Essential Haircare LOVE SMOOTH - idealny kosmetyk do włosów puszących się i niesfornych. Nie tylko zapobiega puszeniu, ale też sprawia, że włosy są miękkie, lekkie i pełne blasku.

Skręt 

Jak podkreślić bujne loki bądź delikatne fale? Tutaj również służymy pomocą! 

Utrwalenie 

Nie możemy zapomnieć o utrwaleniu fryzury. Jakie kosmetyki godne są uwagi

Podsumowanie 

Odpowiednio dobrane kosmetyki do stylizacji włosów sprawią, że nasza fryzura będzie doskonalenie prezentować się i to przez długi czas. Warto więc zaopatrzyć się w dostosowane do potrzeb włosów mgiełki, fluidy, olejki i cieszyć się atrakcyjnym wyglądem.