Stanowisko na godzinyStanowisko na godzinyStanowisko na godziny
Czy przyszło Ci do głowy, żeby spróbować swoich sił na swoim? Czy nie byłoby przyjemnie samemu ustalać grafik pracy? Myślisz sobie, że na pewno kiedyś się uda ale czy nie lepiej, żeby to kiedyś było już teraz? Pewnie myślałaś o swoim własnym lokalu ale ...

recepcja

- od czego zacząć?
- jaki lokal?
- jak przygotować, żeby spełniał wszystkie warunki?
- ile to wszystko będzie kosztować?
- czy zdołam pozyskać wystarczająco klientów, żeby opłacić rachunki?
I w tym momencie pojawia się zniechęcenie. Brak motywacji, który skutecznie blokuje dalsze działanie. Dochodzisz do wniosku, że już lepiej zatrudnić się u kogoś na etat. Tak będzie bezpieczniej.
 
Pewnie zastanawiasz się skąd znam tę historię. Kiedyś sama zaczynałam. Chodziłam do koleżanek, żeby na nich ćwiczyć umiejętności fryzjerskie. W domach układałam włosy, bez profesjonalnego stanowiska i sprzętu. Długo zastanawiałam się co bym zmieniła w przeszłości, żeby szybciej osiągnąć cel - swój wymarzony lokal i doszłam do wniosku, że super byłoby podnajmować stanowisko u kogoś kto już ma lokal:
- chodzić do pracy kiedy mi pasuje
- płacić tylko za czas spędzony przy stanowisku
- nie przejmować się wszystkimi sprawami związanymi z prowadzeniem salonu
- po prostu mieć pełen komfort
Dlatego teraz stworzyłam takie miejsce u siebie w salonie

 

i chcę się nim podzielić, ponieważ:
- pokażę Tobie, że praca w przyjemnym miejscu jest dostępna w każdej chwili
- będziesz się lepiej czuła mogąc obsłużyć swoich klientów w odpowiednim miejscu

- to wcale nie musi dużo kosztować - 20 zł za 1 godzinę wynajmu stanowiska

- sama decydujesz czy chcesz mieć działalność czy nie
- nawet gdy pracujesz u kogoś, to nie będziesz musiała kombinować jak obsłużyć swoich znajomych po godzinach tylko zwyczajnie podnajmiesz stanowisko na godziny tyle ile potrzebujesz :)

 

Gdy już będziesz gotowa spróbować swoich się u mnie, to zapraszam na:
https://www.moment.pl/hair-architect, gdzie możesz dokonać rezerwacji on-line
lub
możesz również umówić się telefonicznie 698 509 868.
 
Jeśli masz wątpliwości to zapraszam do salonu i zanim cokolwiek zarezerwujesz możesz ocenić czy wszystko spełnia Twoje oczekiwania.
Salon mieści się w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 187

mapa

Masz do wyboru: 2 stanowiska fryzjerskie

i 2 stanowiska makijażowe.

Możesz zdecydować w jakim dniu i jakiej godzinie chcesz wynająć stanowisko. Dostaniesz dodatkowo przypomnienie SMS o planowanym terminie.
A może myślisz lub już zajmujesz się prowadzeniem szkoleń fryzjerskich lub makijażowych? To żaden problem :) Praktycznie od ręki możesz u mnie podnająć cały lokal na jeden lub dwa dni. Jestem mamą dwójki dzieci, która nie pracuje na pełen etat. Dlatego możesz się ze mną umówić na najem lokalu w wybrane dni w celu przeprowadzenia szkoleń lub spróbowania swoich sił na swoim. 
Lokal urządziłam tak, żeby mi się podobał i każdy czuł się w nim swobodnie. Wnętrze jest nowoczesne z nutką stylu retro. Powinno się Tobie spodobać również z uwagi na obecność dużej ilości roślin! Ponadto nie tylko Ty ale również każdy z Twoich klientów będzie mógł się napić kawy prosto z exepresu :)

Serdecznie zapraszam!

Zadzwoń 698-509-868 :)